ГоловнаРеєстраціяВхід Офіційний сайт школи І-ІІІ ступенів № 151 міста Києва П`ятниця, 22.09.2017, 03:01
  Лідери Вітаю Вас Гість | RSS

Шановні відвідувачі сайту! Якщо ви помітили помилки в матеріалах сайту, напишіть, будь ласка, про це в коментарях або в чаті. Дякуємо!

Лідери останнього десятиліття.

Не можу сказати з певністю коли було вигадано таку цікаву посаду, як президент від самоврядування школи (нині лідер школи), але вона з’явилася.  А разом з цією посадою з’явилася повинність щороку (навесні) обирати нового лідера.  В школі  близько 300 учнів, а президент – один!  Кожною особистістю, яка висувала свою кандидатуру на цю  престижну посаду, завжди рухало щось своє: кому хотілося  побувати у славетному «Артеку», кому виділитися з-поміж маси, а хто хотів набратися організаторського досвіду на майбутнє… Було всякого. Отож пройдемося  віхами тепер вже  нашої спільної історії.

03 березня 2017 року лідером шкільного самоврядування було обрано ученицю 10 класу Зименко Аеліту.

2016-2017 н.р. лідером самоврядування стає учениця 7-А класу Павловська Анастасія.

2015-2016 н.р. лідером самоврядування стає учениця 7-А класу Гаєва Софія.

2014-2015 н.р. лідером самоврядування стає учениця 9 класу Саноцька Марія.
2013/2014 н.р Караульна Анна  передає лідерство єдиному кандидату Шушпановій Анні.
2012/2013 н.р. лідером стає Караульна Анна, учениця 9 класу. Кандидатів більше немає, бо весь 9 клас масово збирається йти зі школи в інші навчальні заклади.
  2011/2012н.р. знову Роговська Наталія. Навіть ніхто й не збирається  конкурувати.  Можливо, наступного року історія повторилася б, якби не той факт, що Роговська Наталія випустилася зі школи.
2010/2011 н.р. перемагає учениця 9 класу Роговська Наталія. Її опонентом була  Гадзаова Луїза.  Луїзині 8 голосів проти 120 Наталчиних. Але, на щастя,  вибори  були спокійні, цивілізовані, опоненти тиснуть одна одній руки і розходяться. Школі сподобалося (а  Наталці ще більше) лідерство Роговської Наталії, бо наступного року вона знову лідер.
2009/2010 н.р –  скандально перемагає у двобої з все тією ж Покорською Настею Філон Катерина. Ці вибори  школа запам’ятала  назавжди. Пристрасті  вирували як серед учнів, так і серед їхніх батьків. Президентство Катерини було яскравим, самобутнім, але радіо залишилося поламаним.

2008/2009 н.р. – небачена подія! Президентом стає учень 8 класу Курчик Олександр. Досі  залишається  незбагненним, за якими критеріями вибрали саме  Олександра. І з навчанням, і з дисципліною у хлопця  було не все  гаразд. Проте у виборчій програмі з’явилися  такі серйозні  пункти, які й привели його до лідерства (правда не надовго). Саша  обіцяв створити якісну шкільну футбольну команду, покращити умови для проведення дискотек і… облаштувати коридори школи лавочками. Поведінка, правда, підкачала, тому наступного ж року  було проведено перевибори і Курчика Олександра змінила  його однокласниця Таценко Ірина. Прем’єр – міністром при Ірині  була вже відома нам Покорська  Анастасія. Нічого сказати, дівчата старалися, як могли, але подужати таку розповсюджену обіцянку, як ремонт шкільного радіо, так і не змогли.

Починаючи з 7 класу, свою кандидатуру на лідера школи подає Покорська Анастасія, культова  постать у президентському  русі. На жаль, так і не судилося Насті  побувати в президентах. Правда, міністром була.

2007/2008 н.р. – Ліскова Ірина, 10 клас.

2006/2007 н.р. – Джурко Олена, 9 клас.
2005/2006 н.р. – учениця з того ж самого класу (але тепер вже 10), що й Мостова Наталія,  Карпенко Люба.
2004/2005 навчальний рік – лідером була Мостова Наталія, учениця  тоді 9-Б класу. Нині Наталія вже Соколовська і працює в нашій школі педагогом-організатором. А все починалося з президентства! Отак і знадобилися навички організатора.

Отож, з усього цього процесу виходить (це дуже  помітно), що лідерами в нашій школі стають переважно дівчата.  Один раз вибрали хлопця і нічого путнього з того не вийшло. Отже,  у дівчат більш активна життєва  позиція.

Провідні напрямки  передвиборчих програм:

- облаштування  цікавого  дозвілля (вечори, конкурси, спортивні змагання, вистави);

- боротьба з  тютюнопалінням;

- ремонт радіо;

- активізація волонтерського руху;

- облаштування  лавок для сидіння.

Отакі вони, лідери останнього десятиліття.

Редактор газети "Школяр" О.Полулях.

На даний час у школі вакансій немає

ДОН

• Наше опитування

Популярні файли