ГоловнаРеєстраціяВхід Офіційний сайт школи І-ІІІ ступенів № 151 міста Києва Вівторок, 24.04.2018, 16:19
  Майбутнім 1-класникам Вітаю Вас Гість | RSS

Шановні відвідувачі сайту! Якщо ви помітили помилки в матеріалах сайту, напишіть, будь ласка, про це в коментарях або в чаті. Дякуємо!

До уваги батьків майбутніх першокласників!

Організаційні заходи щодо прийому дітей  до 1-х  класів школи у 2018-2019 н.р.

(відповідно до наказу Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (КМДА)

від 19.01.2018 № 25 “Про організаційні заходи щодо прийому до 1-х класів закладів загальної середньої освіти міста Києва у 2018 році”)

№  з/п

Терміни

1.

Проведення педагогічної ради щодо прийому учнів до 1-х класів

До 06.03.2018

2.

Оприлюднення на сайті та стендах школи інформації про закріплення території обслуговування (відповідно до розпорядження Голосіївської районної  в місті Києві державної адміністрації «Про організацію обліку дітей і підлітків шкільного віку та закріплення територій обслуговування за загальноосвітніми навчальними закладами району», після оприлюднення РДА цього розпорядження)

До 26.03.2018

3.

Прийом документів (заява батьків,копія свідоцтва про народження дитини, оригінал медичної довідки) від батьків дітей, які проживають на закріпленій території обслуговування (відповідно до розпорядження РДА)

23.04.2018-31.05.2018

4.

Прийом заяв батьків на вільні місця та проведення зарахування учнів відповідно до п.7 статті 18 Закону України «Про загальну середню освіту» та з урахуванням рішення педагогічної ради

01.06.2018-15.06.2018

5.

Видача наказу про зарахування учнів до 1-х класів школи

До 01.09.2018

СЛІДКУЙТЕ ЗА ОГОЛОШЕННЯМИ  на сайті та інформаційних стендах  школи!

Відповідно до наказу Департаменту освіти і науки, молоді та спорту від 19.01.2018 «Про організаційні заходи щодо прийому дітей до 1-х класів закладів загальної середньої освіти міста Києва у 2018 році» прийом документів до 1-х класів розпочнеться з 23.04.2018 по 31.05.2018.

Першочергово до першого класу зараховуються діти, які проживають на закріпленій за школою території обслуговування:

З 01.06.2018 по 15.06.2018 буде організовано прийом заяв батьків при наявності вільних місць з інших місць проживання.

Графік прийому батьків майбутніх першокласників

Лютий-червень

Вівторок, середа, четвер

кабінет № 211

Для прийому до першого класу батьки або особи, які їх замінюють, надають такі документи:

До уваги батьків!

Доводимо  інформацію щодо форм медичних довідок для зарахування дітей до закладів дошкільної та загальної середньої освіти.

Листи Міністерства охорони здоров'я України від 29.03.2018 р. №111-01/89 та Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти від 19.04.2018 р. №2.4-986 додаються.

Питання про відвідування навчального закладу дітьми, батьки яких відмовляються від щеплень, вирішується індивідуально лікарсько-консультативною комісією. До школи додатково подається висновок лікарсько-консультативної комісії лікувально-профілактичного закладу державної форми власності, у якому зазначено, що дитина здорова і може відвідувати навчальний заклад. (Наказ Міністерства освіти і науки України від 29.09.2014 та наказ Міністерства охорони здоров'я України №1/9-500/ №04.01.16/28103 «Щодо вирішення окремих питань про зарахування до дошкільних і загальноосвітніх навчальних закладів дітей, у яких відсутні обов’язкові профілактичні щеплення»

Адміністрація школи
259-44-22

На даний час у школі відкрита вакансія медичної сестри