ГоловнаРеєстраціяВхід Офіційний сайт школи І-ІІІ ступенів № 151 міста Києва Неділя, 09.08.2020, 11:15
  Пробне тестування Вітаю Вас Гість | RSS

Шановні відвідувачі сайту! Якщо ви помітили помилки в матеріалах сайту, напишіть, будь ласка, про це в коментарях або в чаті. Дякуємо!

ПРОБНЕ ЗНО 15 та 17 ЧЕРВНЯ НЕ ВІДБУДЕТЬСЯ

Джерело: FB сторінка освітнього омбудсмена Сергія Горбачова

15 червня 2020 мало відбутися пробне ЗНО з української мови та літератури, а 17 червня з усіх інших предметів.  Тисячі людей - учасники ЗНО, інструктори, представники закладів освіти, де проводиться пробне тестування, які  прийдуть та приїдуть до пунктів ЗНО з віддалених міст і сіл, будуть змушені повернутися ні з чим до своїх домівок. Адже попередити всіх учасників про скасування пробного ЗНО  за вихідні дні неможливо, оскільки відміна відбулася у п'ятницю  пізно ввечері.

Український центр оцінювання якості освіти пропонує пройти пробне ЗНО 15 та 17 червня дистанційно, умови проходження за посиланням.

Саме 12 червня була опублікована постанова Кабінету міністрів України від 12 червня 2020 року № 480, яка вносить зміни до  постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 р. № 392 “Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів” - у пункті 3  підпункті 4 слово “пробному” було  виключено. Цим фактично було заборонено проводити пробне ЗНО.

Скасування пробного ЗНО стало повною несподіванкою для Українського центру оцінювання якості освіти, освітян, батьків та молоді, яка вирішила випробувати свої сили, щоб підготуватися до основного етапу ЗНО.

Працівники УЦОЯО, представники центральних і місцевих органів влади, керівники закладів освіти спільно намагалися створити максимально безпечні умови для проведення пробного ЗНО. І, замість того, щоб у безпечних умовах складати це пробне тестування, майбутні абітурієнти з віддалених міст та сіл, які у понеділок мали це робити і не знають про скасування пробного ЗНО, наражатимуть себе на зайвий ризик у дорозі, витрачатимуть власні сили  та нерви даремно — щоб під пунктом тестування дізнатися, що пробне тестування з української мови та літератури скасували.

Звертаюся до всіх органів місцевої влади, органів управління освітою, керівників закладів освіти та ЗМІ терміново інформувати учнів, батьків та педагогів про скасування пробного ЗНО, аби вони марно не їхали до пунктів тестування.

Як пройти тестування вдома:

З огляду на ситуацію, що склалася, ми пропонуємо учасникам пройти тестування вдома:

15 червня об 11:00 зайти на свою інформаційну сторінку і завантажити тестовий зошит і бланк відповідей з української мови і літератури.

•   Виконати завдання тестового зошита.
  •   До 19 червня унести свої відповіді до сервісу визначення результатів.
  •   Отримати свій результат за тестування.

17 червня об 11:00 зайти на свою інформаційну сторінку і завантажити тестовий зошит і бланк відповідей з того навчального предмета, який ви обрали для проходження пробного ЗНО.

•   Упродовж двох днів виконати завдання тестового зошита.
  •   До 19 червня унести свої відповіді до сервісу визначення результатів.
  •   Отримати свій результат за тестування.

Під час роботи із тестовим зошитом  намагайтеся дотримуватися часових меж і не відволікатися. Сервіс визначення результатів буде працювати з 11:00 17 червня до 18:00 19 червня.

Нагадуємо, що експерти Українського центру оцінювання освіти за підтримки ГС «Освіторія», МФ «Відродження» детально розберуть кожне завдання 4-х надпопулярних предметів, нададуть розгорнуті пояснення на всі запитання тестів з української мови і літератури, історії України, математики та англійської мови та порадять, як успішно скласти ЗНО у 2020 році.

Ваші тестові зошити знаходяться на пунктах проведення пробного ЗНО, інформацію про можливість отримання цих зошитів ви зможете отримати в своїх особистих кабінетах учасників.

Ознайомитися з процедурою проведення пробного ЗНО ви можете за посиланням. Ми також підготуємо додаткові інформаційні матеріали, щодо особливостей поводження на пунктах тестувань в умовах карантинних обмежень..

Загрозливі спалахи захворюваності щохвилини вносять корективи у плани кожного, але ми маємо залишатися спокійними, сильними і здоровими. Бережіть себе, а ми зробимо все, щоб виконати свої зобов’язання перед вами!

Джерело: Український центр оцінювання якості освіти

Прийом до 1 класів