ГоловнаРеєстраціяВхід Офіційний сайт школи І-ІІІ ступенів № 151 міста Києва Вівторок, 23.01.2018, 01:49
  Школа сьогодні Вітаю Вас Гість | RSS

Шановні відвідувачі сайту! Якщо ви помітили помилки в матеріалах сайту, напишіть, будь ласка, про це в коментарях або в чаті. Дякуємо!

Голосіївський район - це наймальовничіший куточок міста Києва. Тут, в його південній частині, в центрі мікрорайону Чапаєвка на узбіччі Столичного шосе по вулиці Лісничій, 3 знаходиться  школа І-ІІІ ступенів №151 міста Києва.

У 2008 році школа відсвяткувала своє 50-річчя, а от новій споруді – ледве виповнилося 13 років.  Сьогодні  триває  будівництво другої черги нової школи.

Будучи єдиним освітнім і культурним центром у мікрорайоні, школа виконує  провідні освітянські та виховні функції.  З першого класу тут викладається англійська мова, як друга іноземна (з п’ятого класу) викладається  німецька мова. Також  з першого класу вивчається курс «Сходинки до інформатики».  У 11 класі  діє факультатив «Київський вальс».

Щороку  близько 300 учнів сідають за шкільні парти. Заняття проходять у прекрасних  просторих  предметних  кабінетах. Харчування дітей відбувається в затишній і чистій їдальні. Поблизу школи, серед хвойних дерев розташований спортивний майданчик, що є осередком дитячих ігор  та спортивних змагань.

Для впровадження в процес навчання передових технологій школа має все необхідне – два комп’ютерних класи, три  мультимедійні комплекси, загальна кількість комп’ютерів становить 25. Вчителі широко використовують новітні мультимедійні технології в процесі навчання.

Сьогодні педагогічний колектив школи  складається з 28 висококваліфікованих вчителів.  Це згуртовані, ініціативні, творчі, наполегливі, доброзичливі та щирі  педагоги, серед яких троє Відмінників освіти України, 14 вчителів вищої категорії, троє вчителів – методистів. Середній вік вчительського складу становить  33 роки.

Біля школи височить пам’ятник воїнам селища Чапаєвки, які загинули в роки війни та обеліск шани загиблим у ВВв.  Зусиллями  вчителів, дітей та мешканців с. Чапаєвка на 3 поверсі школи  у 2007 році створено Музей бойової слави селища Чапаєвка. Поруч – Музей «Скарби нашої пам’яті», в якому представлений інтер’єр української хати, національний одяг українців, славні сторінки творчості Т.Г. Шевченка.  В музеї проходять заходи до Дня Рідної мови, до Дня народження Т.Г. Шевченка, свята народного календаря («Весна-красна», «Українські вечорниці», «День святого Миколая»).

В школі плідно працюють такі гуртки та секції: «Планета міркувань», «Прес-центр», «Музеєзнавці», «Хореографічний», «Бісероплетіння», «Бейсбол» та «Лижний туризм».

Вчителі та класні керівники регулярно влаштовують  культпоходи  до театрів,  на виставки; організовують екскурсії Києвом, на підприємства міста, району; проводять  виїзди дітей на природу, конкурси, свята, зустрічі з ветеранами ВВв, письменниками та цікавими людьми.

У школі працює  учнівське  самоврядування "Наш світ" та волонтерська група "Добродії",  які  ведуть  активну роботу щодо  пропаганди здорового способу життя та допомагають  ветеранам  мікрорайону.

Традиційно в школі  відзначаються  різноманітні  свята.

Вчителі та учні дбають про естетичне  упорядкування  свого рідного навчального закладу, тому в школі багато мальовничих куточків творчої співпраці учителів, батьків та дітей.

За роки свого існування школа випустила у світ близько 25 тисяч своїх вихованців. Серед них багато  відомих людей:  Литвинчук О. – професор фізичних наук в Гарвардському  університеті; Ободовський О. – професор, завідувач кафедрою географії Київського університету; Дзержинський М.Е. – професор біології, завідувач кафедрою біології  Київського університету; Мельниченко Л. – оперний співак в Київській опері; Орліченко О. Б. – акторка драматичного Театру  на Лівому березі; Атаманчук Л.Р. – адвокат, довірена особа родини Дерюгіних; Мілевський  А. та Рибка В. – провідні футболісти  «Динамо-Київ»; Пономаренко С. – кіноактор студії  ім. О.  Довженко; Караульний О.П. – відомий народний цілитель.

Тут можна було б поставити крапку, але історія нашої школи на цьому не закінчується, тому що сьогодні її створюють нинішні учні, вчителі і батьки, які своєю працею, своїми справами і вчинками  продовжують  вписувати в шкільний літопис нові славні сторінки.

кабінет № 103

кабінет № 111

кабінет № 112

Хол