ГоловнаРеєстраціяВхід Офіційний сайт школи І-ІІІ ступенів № 151 міста Києва Вівторок, 18.12.2018, 21:40

Головна » 2018 » Листопад » 10 » Відзначення Дня української мови і писемності в школі
Відзначення Дня української мови і писемності в школі

#пишеморазом

9 листопада, у День української писемності та мови, учні та вчителі нашої школи долучитися до написання ХVІІІ Всеукраїнського диктату національної єдності.

Це щорічний захід, на якому всі охочі матимуть змогу написати диктант, перевірити власні знання з граматики та пунктуації, а також взяти участь у національному флешмобі. Кожного року до нього долучаються українці з різних куточків світу, адже мова об’єднує на будь-якій відстані.

Цього року диктант називався  «Крила України». Його автором став- викладач, автор підручників з української мови Олександр Авраменко.

Чи правильно написані слова, чи не помилилися, розставляючи розбудові знаки, дізнаємося згодом. А поки серця сповнені гордості за те, що всі, хто  приєднався до цієї акції, любить і шанує рідне слово, виявляє солідарність і духовне єднання з рідним народом!

Категорія: Шкільні події | Переглядів: 29 | Додав: krimchanka75 | Рейтинг: 0.0/0
1 krimchanka75
Текст «Крила України»
  Що спадає на думку, коли чуємо слово «мрія»? Щось піднесене: небо, крила, політ… Недарма саме «Мрією» назвали найбільший у світі літак, сконструйований, до речі, у Києві. Щоб злетів цей велетенський і, на перший погляд, непідйомний залізний птах у синю височінь, свій досвід і талант у нього вклали люди різних національностей. Власне, сила наша в тому, що нас багато і ми різні. А здійснених разом, здавалося б, нездійсненних мрій нам не бракує.
  Скажімо, Сергій Параджанов, вірменин за походженням, захопив увесь світ фільмом «Тіні забутих предків», зібравши десятки нагород на численних міжнародних кінофестивалях. Народжена в російському Смоленську Тетяна Яблонська полонила наші душі українськими мотивами, від споглядання яких неначебто очищаєшся й стаєш добрішим. А як не згадати нащадка давнього грузинського роду Iвана Кавалерідзе, якого знають у світі як талановитого українського скульптора, що перетворював мармур на живі фігури?
   Упродовж сторіч земля від Сяну й до самого Дону кожного обдаровує творчими крилами. Головне – усім нам робити свою справу з любов’ю, відчувати політ, і тоді обов’язково мрія здійсниться!
164 слова

На даний час у школі відкрита вакансія медичної сестри

Школа І-ІІІ ступенів № 151 міста Києва. Copyright MyCorp © 2018