ГоловнаРеєстраціяВхід Офіційний сайт школи І-ІІІ ступенів № 151 міста Києва Вівторок, 16.07.2019, 10:23

Головна » 2014 » Грудень » 12 » Визначено процедуру реєстрації на ЗНО у 2015 році
Визначено процедуру реєстрації на ЗНО у 2015 році

Українським центром оцінювання якості освіти затверджено Порядок реєстрації для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2015 року, що визначає процедуру та умови проведення реєстрації абітурієнтів, які братимуть участь у ЗНО.

Реєстрація учасників тестування здійснюватиметься регіональними центрами оцінювання якості освіти у період з 5 січня до 20 лютого 2015 року.

У 2015 році, у зв’язку із проведенням загального тестування з української мови, яке відбудеться 24 квітня, реєстрація учасників відбуватиметься за дещо зміненою процедурою.

Загалом, учасники ЗНО матимуть можливість скласти не більше чотирьох тестів з переліку предметів ЗНО, до якого включено 12 навчальних предметів: українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, а також з англійська, німецька, французька, іспанська та російська мови.

Тести з української мови і літератури, а також математики матимуть два рівня складності.

ЗНО з української мови і літератури традиційно буде обов’язковим для усіх абітурієнтів, які бажають здобувати вищу освіту. Результати ЗНО з української мови і літератури одночасно будуть зараховані як результати державної підсумкової атестації за курс повної загальної середньої освіти для всіх випускників старшої школи.

Реєстрація осіб, які братимуть участь у зовнішньому оцінюванні відбувається впродовж трьох етапів.

На першому етапі абітурієнти мають сформувати та оформити реєстраційну картку. Для цього особі, яка бажає зареєструватися для проходження зовнішнього оцінювання, потрібно відкрити сторінку "Реєстрація - 2015", розміщену на сайті УЦОЯО та, увівши реєстраційні дані, сформувати реєстраційну картку.

Оформити реєстраційну картку можна самостійно або звернувшись за допомогою до пункту реєстрації чи загальноосвітнього навчального закладу. Окрім загальних реєстраційних даних, учасник тестування при реєстрації має зазначити інформацію про населений пункт, де він перебуватиме у день проведення ЗНО з української мови і літератури (тестування буде проведене 24 квітня). З урахуванням цієї інформації буде здійснюватися закріплення учасника за пунктом проведення зовнішнього оцінювання з української мови і літератури.

Також учасники ЗНО мають зазначити інформацію про населений пункт, де вони перебуватимуть під час проведення зовнішнього оцінювання з інших предметів (тестування орієнтовно відбуватимуться у червні), з урахуванням якої здійснюватиметься закріплення абітурієнтів за пунктами проведення зовнішнього оцінювання.

Другий етап реєстрації на ЗНО передбачає надсилання до регіонального центру реєстраційних документів.

Випускники поточного навчального року після формування комплекту документів, подаватимуть його до свого загальноосвітнього навчального закладу. У свою чергу школи, формуватимуть списки осіб, які проходитимуть ДПА з української мови у формі ЗНО та надсилатимуть їх за адресою регіонального центру, який обслуговує відповідний регіон.

Особи, які є учнями або студентами професійно-технічних, вищих навчальних закладів, що здобувають повну загальну середню освіту в поточному навчальному році, або є випускниками шкіл минулих років, надіслатимуть реєстраційні документи безпосередньо до регіонального центру своєї області.

Після реєстрації для кожного учасника зовнішнього оцінювання на офіційному сайті Українського центру буде створена інформаційна сторінка, доступ до якої здійснюватиметься за номером Сертифіката та PIN-кодом.

Також Порядком реєстрації для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні передбачена можливість внесення змін до реєстраційних даних шляхом перереєстрації. Така можливість буде в учасників ЗНО до 01 квітня 2015 року.

Розподіл областей між регіональними центрами оцінювання якості освіти для організації реєстрації осіб, які братимуть участь у зовнішньому незалежному оцінюванні 2015 року:

Категорія: Новини освіти | Переглядів: 548 | Додав: Jul151 | Рейтинг: 0.0/0